telefon 608 779 912

1

Zabieg epilacji laserowej to innowacyjna metoda usuwania owłosienia. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod usuwania owłosienia, epilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Zabieg wykonywany jest na wybranych przez pacjenta partiach ciała. Jest to jeden z najbardziej skutecznych i najbezpieczniejszych sposobów trwałego usuwania owłosienia.

WSKAZANIA:

Zabiegi przy użyciu lasera Alma Harmony PRO-SHR wykonujemy zawsze, kiedy mierzymy się z problemem nadmiernego owłosienia u pacjenta. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w urządzeniu możemy, bez trudu możemy pozbyć się zbędnych włosów: w przypadku zastosowania lasera możemy wykonywać bezpieczne i skuteczne zabiegi na skórze o każdym kolorycie, możemy usuwać jasne i rude włosy, które bywają wyzwaniem dla innych urządzeń – możemy podejmować się usuwania owłosienia z twarzy, okolic bikini i pozostałych części ciała.

DEPILACJA Z WYKORZYSTANIEM LASERA

 

 

ZALETY ZABIEGU:

Laser Alma Harmony PRO-SHR jest bardzo pozytywnie oceniany przez specjalistów i klientów na rynku, jako produkt niezwykle skuteczny. Epilacja laserem zapewnia trwałe efekty, z których będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający Klienci. Zabieg prowadzi do całkowitego i stałego pozbycia się niechcianego owłosienia z wybranych okolic. Procedurę należy powtarzać od 4 do 6 razy w określonych odstępach czasu: twarz, ramiona i bikini co 4-6 tygodni, a plecy i nogi co 8-10 tygodni.

CIESZ 3 1

ZABIEG

Działanie lasera opiera się na emisji wiązki światła laserowego. Światło emitowane przez laser jest absorbowane przez barwnik włosa, co w praktyce powoduje, że mieszek włosowy ulega termicznej destrukcji. Zabieg usuwania zbędnego owłosienia przy użyciu lasera nie wymaga szczególnego przygotowania przed jego przeprowadzeniem, niemniej przed rozpoczęciem procedury
musimy dokładnie określić kilka czynników. Na początku określamy dokładnie fototyp skóry pacjenta, a także gęstość i grubość owłosienia oraz zawartość melaniny czyli barwnika w strukturze włosów. W zależności od wyników tego wywiadu dobieramy wielkość głowicy urządzenia (większa do dużych partii ciała i mocnych włosów, mniejsza do bardziej precyzyjnych zabiegów i włosów delikatnych.) Dopiero po określeniu tych parametrów możemy przystąpić do epilacji. Sam zabieg jest w porównaniu z innymi metodami depilacji stosunkowo mało bolesny i przeprowadzany w zaledwie kilka minut. Dokładny czas jego trwania jest oczywiście uzależniony od obszaru zabiegowego czyli wielkości tych partii skóry, które poddajemy epilacji.
Laser samoczynnie chłodzi skórę podczas zabiegu, dzięki czemu zakończeniu pacjent może wrócić  do swoich codziennych zajęć.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

voucher na endermologię do Kliniki Lipoline dostałam w prezencie. Już
podczas pierwszej wizyty zakochałam się w tym fantastycznym,
nieinwazyjnym zabiegu. Na skorzystanie z całej serii nie trzeba było
mnie długo namawiać. Teraz zrelaksowana, szczuplejsza o jeden rozmiar,
bez cellulitu wyruszam na podbój nadbałtyckich plaż.

 
Anita 28 lat

Długo nie mogłam się zdecydować na zabieg powiększania piersi. Zależało
mi na poprawie wyglądu, ale bałam się czy zabieg zostanie wykonany
profesjonalnie a afekty będą zgodne z moimi oczekiwaniami. Lekarz w
Klinice Lipoline cierpliwie wyjaśnił mi na czym polega zabieg,
odpowiedział na szereg pytań i rozwiał moje wszystkie wątpliwości.
Dobrze, że się zdecydowałam.

 
Agata 42 lata

Salon, usługi, atmosfera no i Panie na najwyższym poziomie :) miło sie wraca. Polecam gorąco.

 
Ewa Pamulska

Moją zmorą były brzydkie przebarwienia na twarzy, które co rano musiałam
maskować grubą warstwą makijażu. Sądziłam, że nie ma dla mnie ratunku a
tu taka niespodzianka. Dwie godzinne wizyty wystarczyły żeby pozbyć się
ich na zawsze

 
Zofia 56 lat

Dzięki zabiegowi miraDry ppozbyłem się mojego wielkiego problemu i
kompleksu- nadpotliwości. Wystarczyła jedna wizyta w klinice, by
zredukować pocenie niemal w 100%

 
Szymon 31 lat
Lipoline Estetic
ul. Żelazna 1
40-851 Katowice
(+48) 608 779 912
info@lipoline-estetic.pl
logo